O inwestycji1

Projekt i koncepcja

Apartamenty Browarna 12 położone są na terenach poprzemysłowych „Starego Browaru”. Chcąc zachować ducha tego wyjątkowego miejsca architekci zachowali elementy nawiązujące do charakteru dawnej zabudowy: Fragmenty ścian wykończonych okładziną ceglaną, pasy międzyokienne z profilowanych elementów oraz duże, przeszklone, okna.

 

Wejście do przestronnego hallu znajduje się w szklanej, dwukondygnacyjnej fasadzie, zwieńczonej szklanym dachem. Niewątpliwą zaletą budynku jest jego wyjątkowa akustyka, która zapewnia komfort i spokój mieszkańcom. Budynek oferuje nie tylko strefę mieszkalną, ale również strefę sportu i przestrzeń do relaksu. Dodatkowymi atutami są optymalne nasłonecznienie mieszkań oraz przestronne tarasy w górnych kondygnacjach, które umożliwił ich kaskadowy charakter.

Inwestor i wykonawca

Spółka Browarna to wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa, które stanowi fundament jej działalności. Połączenie kapitału inwestora, którym jest fundusz OSTINATO oraz wiedzy firmy budowlano – consultingowej IKA stanowi zasób, który spółka przekuwa na ponadstandardowe podejście do realizacji projektów mieszkaniowych.

 

Wyjątkowość spółki jako dewelopera wynika również z formy realizowanego obiektu. Browarna 12. nie jest częścią osiedla mieszkaniowego nie jest jednym z wielu budynków jakiegoś zespołu, lecz jest wolnostojącym, pojedynczym, przyjaznym w skali człowieka obiektem mieszkalnym, co nadaje mu szczególne i ekskluzywny charakter.

Architekci

Biuro WIEWIÓRA & GOLCZYK ARCHITEKCI, to zespół kilkunastu architektów, który działa w branży od 25 lat. Każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem. Jednym z najbardziej wymagających stał się budynek apartamentowy przy ul. Browarnej w Bielsku-Białej.

W tworzenie projektu zaangażowany był cały zespół projektowy oraz najlepsi producenci. Celem naszej pracy było zaprojektowanie obiektu spełniającego najwyższe standardy mieszkalne, wpisującego się w najnowsze standardy rynkowe z zachowaniem swojego charakteru i unikatowości. Tak właśnie powstała Browarna 12, wykorzystująca również dostępne technologie, aby w maksymalny sposób usprawnić funkcjonowanie obiektu, podnieść wygodę użytkowania i zwiększyć jego energooszczędność.

Team of Creators

We love to design handcrafted interiors and think outside of the box on each of our project.

Mark Graves

Founder

Cathy Porras

Art Director

George Tailey

UI Designer

Anabel Bowling

Product Manager

Ray Hernandez

Senior Developer

Mark Newman

Marketer

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej inwestycji?

Interesuje Cię zakup mieszkania w zabytkowej dzielnicy Bielska-BIałej?