Lokalizacja

Bielsko-Biała

To urocze miasto położone u stóp Beskidów, łączące miejskie i górskie dobrodziejstwa w jedną spójną całość. Nie tylko malownicze usytuowanie, ale również ciekawa XIX-wieczna architektura sprawiają, że jest to jedna z najpiękniejszych miejscowości w Polsce. Największym atutem miasta jest jego górski charakter, otwierający turystom ogrom możliwości na aktywny wypoczynek.

Bielsko-Biała tętni życiem!

W Bielsku-Białej znajdziesz wiele zabytkowych i interesujących obiektów architektonicznych. Z pewnością warto odwiedzić rynek, który oprócz pięknych budynków oferuje bogate zaplecze gastronomiczne. Uwielbiasz kulturę, lubisz spędzać czas podziwiając spektakle? Jesteś miłośnikiem artystycznych doznań? Doskonale! W pobliżu Browarnej znajduje się Teatr Polski, który mieści się w przepięknym XIX-wiecznym gmachu. Polecamy także odwiedzić Teatr Lalek Banialuka oraz Bielskie Centrum Kultury. W mieście odbywają się interesujące wydarzenia oraz cykliczne festiwale takie jak np. Lotos Jazz Festival czy Tydzień Kultury Beskidzkiej.

Jedzenie łączy ludzi - Bielsko-Biała to wie!

Jeśli jesteście spragnieni pysznego jedzenia, znakomitych trunków i dobrej rozrywki to bielski rynek jest właściwym miejscem.
Tętniący życiem, pełen restauracji spełniających oczekiwania największych koneserów, pełen pubów z piwami rzemieślniczymi oraz kawiarni z kawą tak aromatyczną, że nie sposób się oprzeć.
Wiele z tutejszych restauracji oferuje jedzenie typu „slow food”, a każdego roku organizowane są cieszące się ogromną popularnością targi ze zdrową żywnością. Zasmakuj Bielska!

Browarna 12. odpowiada na potrzeby Twojej rodziny

W sąsiedztwie Browarnej 12. znajdują się liczne szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie oraz inne instytucje użyteczności publicznej. Dzięki temu lokalizacja obiektu staje się miejscem idealnym dla Twojej rodziny.

Bądź na urlopie przez okrągły rok!

Bielsko-Biała jest miejscem, łączącym w sobie zarówno cechy dużej metropolii, jak i urokliwego miasteczka, idealnego dla osób ceniących sobie spokój i odpoczynek na łonie natury. W Bielsku-Białej możemy cieszyć się obecnością licznych terenów rekreacyjnych, parków, czy bielskich “Błoni”. Niedaleko miasta czekają na nas przepiękne górskie szlaki turystyczne, kolej liniowa oraz teren rekreacyjny Kozia Góra.
To świetna baza wypadowa dla fanów pieszych górskich wędrówek i aktywnego wypoczynku. Bez problemu i w kilkanaście minut dotrzesz stąd do wielu urokliwych miast takich jak: Szczyrk, Wisła, Brenna.

Czas na aktywny wypoczynek!

Bielsko-Biała, to świetne miejsce dla wszystkich miłośników sportów ekstremalnych. Warto wspomnieć o ENduro Trails, czyli jednokierunkowych, górskich szlakach rowerowych, które cieszą się ogromną popularnością.
Okolice miasta  to również idealne miejsce dla narciarzy i snowboardzistów. Znajduje się tutaj  kilkanaście wyciągów narciarskich, więc każdy fan zimowego szaleństwa znajdzie coś dla siebie.

Z Browarnej szybko dojedziesz do Szczyrku, Wisły i innych atrakcyjnych turystycznie miejscowości.

Browarna 12 znajduje się tylko 24 minuty drogi od Szczyrku i 40 minut od Wisły. Kilka chwil dzieli Cię od jednych z najbardziej interesujących miejsc Beskidu. Spędzaj wolny czas ciesząc się pięknymi widokami i przyrodą.